Udělejte metalákovi pěkný Vánoce

Tipy na Vánoční dárky a malá soutěž o slevový kupon.

Jestli si stejně jako každej rok nevíte rady s vánočními dárky (stejně jako my), zkuste zašmátrat ve výběru, který jsme připravili pro fandy tvrdé muziky, motorkáře, ale i ty, kdož jsou fanoušky avizovaných kapel. Je pravda, že nejvíce si říkáte o trika, bodejť by ne, takový tričko může udělat jen radost. Tady máme asi jedinou radu – podívejte se do kategorií na pravé straně, kde je seznam skupin, a kde si vyberete to nejvhodnější. Nejprodávanější jsou letos pochopitelně trička Iron Maiden (deštivý koncert v srpnu), Black Sabbath (koncert bude v prosinci), Nightwish (koncert v srpnu), Dream Theater (koncert v lednu příští rok) a Metallica.

Co si budem povídat: mikiny, kalhoty, trička nebo boty jsou takzvané měkké dárky. Radost jde, ovšem udělat i nějakou dekorací, nebo praktickým dárkem. I pro nás je trochu překvapením, že se na vrcholu oblíbenosti “neměkkých dárků” drží hrnky. Proč ne, pokud je na něm emblém oblíbené skupiny. Nabídku hrnků tedy hledejte tady.

Dalším artiklem, který tak trochu s hrnky souvisí jsou kalichy a poháry. Nelekejte se divokých motivů, k temné muzice to prostě patří a pravděpodobně z nich nikdo nebude pít více než výjimečně. Jde hlavně o šperky do metaláckého koutku. Takže tyhle poháry se dají koupit už od 250,- Kč a najdete je zde.

Pokud někdo ve vašem okolí umí držet kytaru a občas na ní i “zastrouhá”, mohlo by se mu hodit příslušenství, konkrétně potom stojany a popruhy. Nabídku takového příslušenství hledejte zde.

A abysme nezapoměli na ty, pro které jsou Vánoce především. I pro caparty je v prodeji spousta krásného metalového oblečení. Zejména bychom rádi upozornili na miniaturní dětský křivák, který rozhodně dá dětem (a učitelkám) ve školce jasně najevo s kým, že mají tu čest. Tenhle druh oblečení hledejte zde.

A máme tu i speciality pro ženy. Šperky (ale i šperkovnice), náušnice, náramky, řetízky a další ozdoby najdete zde

A nakonec jsme připravili malou soutěž o dva slevové kupóny. Můžete je uplatnit na výše zmíněné produkty nebo pro jakékoliv jiné zboží z obchodu Metalshop.cz. Kupón má hodnotu 200,- Kč a platí při útratě nad 1 000,- Kč, což jsou například dvě trika, mikina, nebo hromada drobností. První kupón dáme tomu, kdo první odpoví na jednoduchou otázku, druhý kupón dáme všanc příští týden jednomu fanouškovi z našeho Facebooku.

A bude to tentokrát trochu nefér a nahonem. Kupón dáme prvnímu, kdo nám tady dolů do komentáře napíše z jakého mizerného filmu jsou ukázky ve videoklipu týdne na našem facebooku. Tak se tužte a nezapomeňte, že příští týden bude na FB další coupónek.

EDIT: Tak vítěze prvního kupónu už konečně máme, netušili jsme, jak těžký úkol jsme vám připravili. Bereme to jako poučení a příští týden, kdy probíhá soutěž o další kupón pro fanoušky na Facebooku, dáme jednodušší úkol. Doufáme.

 

Bookmark the permalink.

4 Comments

  1. Jiří Klimeš

    Musí se s tím kupónem na pobočku? Děkuji

    • Právě naopak, kupón platí pro nákup v Eshopu. Samozřejmě můžete potom zboží vyzvednout na pobočce. Ale kupón se uplatňuje pro nákup na internetu.

  2. Je to Alone in the dark. Uwe Boll 🙁

    • No sláááva, už jsme mysleli, že to nikdo nedá. Zřejmě těžký oříšek. Posíláme kupon na email. Ostatní nevěšte hlavu, další kupón bude ve hře v průběhu příštího týdne pro fanoušky na facebooku. Zřejmě s mnohem lehčím úkolem 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..